Akcesoria kosmetyczne

Najnowsze pędzel Hakuro H79

Do wykonania perfekcyjnego makijażu nie wystarczą najwyższej jakości kosmetyki, niezbędne są także dostosowane do potrzeb akcesoria. Do makijażu oczu warty polecenia jest pędzel renomowanej firmy specjalizującej się w produkcji pędzli makijażowych, Jest to model H79 marki Hakuro. Dzięki oznaczaniom składającym się z liter i cyfr, można dokładnie rozszyfrować przeznaczenie każdego akcesoria firmy, a jest ich szeroki wybór.

Pędzel Hakuro H79 to uniwersalny produkt do nakładania cieni. Kształt włosia wyprofilowany jest na półokrągło, dzięki czemu służy do wygodnego aplikowania cieni na całą powierzchnię ruchomej powieki, aż do łuku brwiowego, Można go wykorzystać do rozcierania ciemniejszego cienia, a nawet kredki osiągając efekt smokey eyes, a także do aplikacji cienia rozświetlającego w kącikach oczu lub na dolnej linii rzęs albo pod łukiem brwiowym. Idealnie się nim nakłada, rozprowadza i rozciera cień. Posiada więc wszechstronne zastosowanie, jeżeli chodzi o makijaż oczu.

Pędzelek posiada wygodną długość 18 cm, natomiast samo włosie liczy sobie 16 mm.

Pędzel Hakuro H79 posiada naturalne włosie oraz drewniany trzonek, dzięki czemu produkt końcowy jest najwyższej jakości. Zgodny jest z ekologicznym trendem produkowania akcesoriów makijażowych, a jednocześnie jest przyjazny dla skóry. Trwałość produktu, jak i makijażu nim wykonanego jest bardzo satysfakcjonująca. Pędzel ma charakter profesjonalny, choć cieszy się powodzeniem również u kobiet niezwiązanych zawodowo z branżą makijażową.