Kosmetyki

Problemy skórne

Borykając się z problemami skórnymi często nie mamy świadomości tego w jaki sposób powinniśmy zadbać o siebie, by nie pogorszyć już powstałych dolegliwości. Życie w zanieczyszczonym mieście, nieodpowiednia pielęgnacja skóry, różnego rodzaju alergie czy też okres dorastania – wszystko to ma niekorzystny wpływ na kondycję naszej skóry i stawia przed nami kolejne wyzwania odnośnie codziennej pielęgnacji.

Dostępne na sklepowych półkach kosmetyki mogą przytłoczyć nas swoją różnorodnością, mnogością produktów, marek. Warto wybierać kosmetyki świadomie, mając na uwadze fakt, że nakładamy je na skórę, będącym największym organem w całym ciele. Dlatego  należy szukać produktów o dobrym składzie i skutecznym działaniu.

Marka Cetaphil oferuje szeroką gamę dermokosmetyków do pielęgnacji skóry. Ta polecana przez dermatologów firma istnieje na rynku od ponad siedemdziesięciu lat. Kluczową dla marki kwestią jest opracowywanie kosmetyków do skutecznej pielęgnacji skóry o najczęstszych problemach, dlatego pośród kosmetyków z dostępnej oferty firmy, każdy znajdzie produkty odpowiadające jego wymaganiom.

Obecnie firma w swojej ofercie posiada różnego rodzaju kosmetyki do twarzy i ciała, kremy nawilżające, balsamy do pielęgnacji wrażliwej skóry, emulsje myjące. Najpopularniejszym produktem jest emulsja micelarna do mycia Cetaphil EM, znana wcześniej jako Cetaphil Cleansing Lotion – czyli balsam myjący. Charakterystyczną dla całej gamy produktów jest łagodne, a zarazem skuteczne działanie produktów, a regularne stosowanie zapewni skórze uczucie wyraźnej ulgi, poprawę kondycji i odczuwalne nawilżenie.