Zabiegi estetyczne

Kolorowy pedicure na lato

Wraz z nadejściem cieplejszych dni, coraz śmielej odsłaniamy nasze nogi. W szczególności bardzo wiele kobiet dba o to, aby systematycznie ubierać letnie obuwie, na które tak długo czeka się kilka miesięcy. Niestety w Polsce lato trwa zdecydowanie za krótko i czasem z powodu złej pogody nie jesteśmy w stanie nawet założyć wszystkich kreacji. Jednak warto odpowiednio wcześniej przygotować się do takiego sezonu. Co powinniśmy w tym przypadku zrobić, aby doskonale wyglądać latem?

Odpowiednie przygotowanie do sezonu bardzo ważne

Przede wszystkim powinniśmy pamiętać o tym, że warto kilka miesięcy przed rozpoczęciem się wakacyjnego sezonu zadbać o swoje stopy. To właśnie ta część ciała będzie latem bardzo często wystawiona na działanie promieniowania słonecznego, jak również chodząc przykładowo w bardzo odkrytym obuwiu, będziemy także musieli zmagać się z innymi niedogodnościami. Dlatego warto przykładowo dwa miesiące wcześniej zacząć chodzić do pedicure SPA w Warszawie, aby specjaliści pokroju tych z easy waxing wypielęgnowali nasze stopy. W tym przypadku warto przede wszystkim zaufać profesjonalistom, ponieważ decydując się na skorzystanie z ich usług mamy pewność, że będą one wykonane na najwyższym poziomie. 

Wbrew pozorom pedicure SPA Warszawa nie jest tak drogie. Decydując się na malowanie paznokci u stóp lub też wykonanie pedicure inną metodą, nie zapłacimy zbyt dużo. Jednak warto wybrać właśnie wizytę u profesjonalistów, ponieważ dzięki temu możemy być pewni, że efekt utrzyma się bardzo długo i nie będziemy musieli martwić się tym, że lakier nam będzie odpryskiwał z paznokci. Bardzo wiele kobiet zastanawia się także, jakich kolorów użyć. Jeżeli przykładowo jedziemy na wakacje, możemy poprosić kosmetyczkę o pedicure w najnowszych kolorach, czyli neonach oraz odcieniach pastelowych. Jednak z kolei jeżeli w pracy mamy odkryte stopy, warto postawić na bardziej klasyczne rozwiązania. W tym przypadku doskonale sprawdzi się między innymi pedicure francuski, który nie tylko jest bardzo uniwersalny, ale także nie wychodzi z mody.