Akcesoria kosmetyczne

Jakie zalety mają pędzle Jessup do makijażu z włosiem syntetycznym?

Oryginalne pędzle Jessup z włosia syntetycznego mają bardzo wiele zalet, dlatego też są w chwili obecnej najciekawszą alternatywą dla pędzli z włosia naturalnego. Mowa tutaj oczywiście o charakterystycznych pędzlach, które włosie mają w całości wykonane z włókien poliestrowych albo nylonowych.

Jakie zalety mają pędzle wykonane z włosia syntetycznego?

Pędzle Jessup z włosia syntetycznego https://puderek.com.pl/106_jessup mogą pochwalić się bardzo niską ceną i wysoką wytrzymałością, dlatego też jest to inwestycja na lata. Pędzle sprawnie poradzą sobie nawet przy bardzo intensywnej eksploatacji. Dla wielu kobiet dużym atutem może okazać się również to, że pędzle są łatwe w utrzymaniu czystości.

Do wyboru są modele o wielu rozmiarach i kształtach. W dużej mierze wynika to z tego, że włosie syntetyczne jest dość elastyczne, dzięki czemu można je łatwo formować. Włosie syntetyczne przypadnie do gustu również tym osobom, które mają mniejsze lub większe problemy z alergiami i uczuleniem.

O czym należy pamiętać?

Tanie pędzle z włosia syntetycznego mogą podrażniać z powodu dużej sztywności i twardości. Aby rozwiązać ten problem warto postawić na markowe pędzle Jessup, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Dla wielu osób ciekawą propozycją mogą okazać się także pędzle z włosia mieszanego.

Największym atutem tego typu pędzli jest brak nadmiernej chłonności płynnych kosmetyków. Modele z włosia mieszanego doskonale sprawdzi się do mokrych produktów. Jest to dobry wybór dla kobiet, które chcą nałożyć idealny podkład, bronzer i róż.