Kosmetyki

Czym wyróżnia się marka Montibello?

Montibello

Montibello to połączenie nowoczesnych technologii oraz naturalnych składników. W ofercie dostępne są kosmetyki do pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji włosów, które podkreślają piękno włosów i atuty urody. Przeznaczone są dla profesjonalnych fryzjerów, ale w bogatej ofercie produktowej każdy znajdzie coś dla siebie.  Dodatkowo marka oferuje szkolenia i usługi marketingowe.

Montibello- kosmetyki do koloryzacji włosów

W ofercie Montibello dostępne są nie tylko profesjonalne farby, ale też produkty, które znajdują zastosowanie przed lub po zabiegu koloryzacji. Specjalny spray na odrosty działa doraźnie, aby zminimalizować nieestetyczny odrost bez nakładania farby i wizyty u fryzjera. Produkt dostępny jest w kilku podstawowych wariantach kolorystycznych, które spełniają zróżnicowane potrzeby klientek.

Pielęgnacja i stylizacja włosów z Montibello

Montibello

Prawidłowo dopasowane kosmetyki pielęgnacyjne połączone ze stylizatorami pozwalają skutecznie utrzymać nawet najbardziej niesforne pasma. Montibello oferuje przede wszystkim podstawowe kosmetyki takie jak szampony i odżywki, które sprawdzają się do codziennej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Ich starannie opracowane formuły o szybkim działaniu sprawdzają się przede wszystkim wśród osób zapracowanych. Kosmetyki Montibello – https://bellita.pl/montibello to ukłon w stronę zadbanych włosów.

Dostępne są także profesjonalne kosmetyki do zadań specjalnych, które zawierają składniki skuteczne w walce z wypadaniem włosów czy łupieżem. Ważną kategorię produktów stanowią także kosmetyki do stylizacji. Spray przeciw puszeniu się włosów wraz z pianką utrwalającą to zestaw, który sprawdza się zarówno przed większym wyjściem, jak i na co dzień. Wszystkie produkty zawierają starannie opracowany skład, który wzmacnia, ale nie obciąża włosów, dzięki czemu pozwala zachować ich naturalny i estetyczny wygląd, ale jednocześnie skutecznie  stylizować.