Akcesoria kosmetyczne

Czym się kierować wybierając pędzle do makijażu? Opis produktów marki Jessup 

jessup pędzle

Pędzle są nieodzownym elementem każdego, dobrze wykonanego makijażu. Przydają się do nakładania cieni do powiek, podkładów, różów, brązerów, rozświetlaczy, konturowania twarzy oraz malowania brwi. Jeden pędzel nie będzie więc odpowiedni do zaaplikowania wszystkich wspomnianych produktów. Marka Jessup proponuje w swojej ofercie zestawy pędzli różnej ilości oraz różnych typów. Można też dokonać zakupu pojedynczych pędzli i stworzyć swój własny, unikalny zestaw. 

Charakterystyka pędzli

Marka Jessup proponuje pędzle różnej wielkości i kształtów. Przed ich zakupem dobrze wiedzieć, który pędzel będzie odpowiedni do poszczególnych czynności podczas wykonywania makijażu. Na początek warto postawić na kilka podstawowych produktów. Pędzle do podkładu charakteryzują się dużą gęstością i zbitym włosiem, często pędzle te są całkowicie ścięte na płasko. Aplikatory do pudru z kolei będą się cechować dużą objętością, są to największe pędzle z proponowanych zestawów jessup pędzli. Do konturowania nadadzą się pędzle duże, miękkie i lekko zaokrąglone. Można też użyć ich do nakładania różu, wykorzystując do tego zaokrąglonej części włosia na samym czubku. W kwestii pędzli do cieni dobrze wybrać ten, który będzie puchaty, ale zarazem lekko spłaszczony. Taki układ aplikatora pozwoli na nałożenie produktu płaską stroną, a czubek posłuży jako przyrząd do zblendowania ostrych linii.  

Jessup pędzle- w różnym stylu oraz w różnych cenach

Różnorodność w wyglądzie zestawów sprawia, że wile osób znajdzie coś dla siebie. Zestawy tej marki mogą posłużyć jako prezent na urodziny czy święta. Zestawy są w kolorach jasnych, ciemnych, pudrowych, pastelowych oraz neonowych. Często do pędzli dołączana jest kosmetyczka, której wielkość i objętość pozwoli pomieścić cały komplet. Jessup pędzle plasują się na średniej półce cenowej (zobacz). Można zakupić zestawy już za kilkadziesiąt złotych lub w kwotach powyżej 100 zł. Wszystko oczywiście zależy od ilości produktów w danym komplecie.