Akcesoria kosmetyczne

Kolczyk w języku – wszystkie niezbędne informacje

kolczyk w języku

Kolczyk do języka dla niektórych osób stanowi pokusę. Nie brakuje osób, które chętnie wykonują sobie tego typu ozdobę. Zanim ktoś jednak zdecyduje się na piercing języka, powinien co nieco dowiedzieć się na ten temat. Tak, aby być w pełni świadomym tego, na co chce się tak naprawdę zdecydować.

Kolczyk na języku a ból

Czy tego typu zabieg kosmetyczny boli? I tak i nie. Nie da się w sposób jednoznaczny odpowiedzieć na tego typu pytanie. Wszystko tak naprawdę uzależnione jest od progu bólu. Dla jednych kolczyki na języku nic nie będą boleć. Są jednak takie osoby, które uznają, że jest to ból, którego nie da się nawet opisać. Czas więc na to, aby tak naprawdę samodzielnie ocenić, czy ktoś będzie w stanie znieść takie przebicie. Tym bardziej że podczas zabiegu nie można liczyć na znieczulenie.

Kolczyk na język a higiena

Kolczyki w języku z crazyneedles.pl zawsze powinny być odpowiednio pielęgnowane. W szczególności na samym początku, po wykonaniu przebicia. Należy dążyć do tego, aby rana mogła się odpowiednio goić. Warto zapytać piercera o to, które płyny w takiej kwestii są dedykowane. Po to, aby być pewnym tego, że nie dojdzie do żadnego zakażenia. Na samym początku należy wybierać określone kolczyki do języka. Wykonane z odpowiednio dedykowanych materiałów. Tylko dzięki temu można mieć pewność co do tego, że rana się w odpowiedni sposób zagoi. Dopiero po tym, jak na kontroli piercer da „zielone światło”, będzie można pomyśleć o tym, aby dany kolczyk zmienić na inny, fantazyjny model, który będzie odpowiadał danej osobie.