Uncategorized

Pierwszy krok do zdrowych i lśniących włosów

Z wypadającymi włosami niektóre kobiety walczą latami. Pielęgnacja rzadkich włosów to nie lada wyzwanie. Optyczne zwiększenie objętości fryzury poprawia komfort wizualny, ale nie usuwa przyczyny ich wypadania. Walcząc z przerzedzonymi włosami warto zainwestować w kosmetyki, które nie skupią się na chwilowym zwiększeniu objętości włosów, ale wzmocnią cebulki, pobudzą porost włosów i poprawią jakość skóry głowy.

Kobiety zawsze mają najtrudniej

Dlaczego włosy wypadają? Przyczyn jest całe mnóstwo. Kobieta, która stworzyła markę Nioxin zmagała się z przerzedzonymi włosami z powodu, który dotyka prawie każdej kobiety na świecie – szalejących hormonów. Dojrzewanie, ciąża, menopauza – to trudne okresy w życiu, które niestety nie sprzyjają zdrowiu. Każda kobieta przechodzi je inaczej. Jedna zmaga się z lekko wypadającymi włosami, inna mogłaby każdego dnia wyszczotkować całą ich garść. Kobiety kobietom już nie raz poprawiły los – tak samo założycielka firmy Nioxin pomogła kobietom na całym świecie stwarzając linię produktów o sześciu systemach pielęgnacji.

Zestaw trzech kosmetyków = gama korzyści

Kosmetyki Nioxin to innowacyjna formuła, która wykonuje całą gamę zadań, do których została stworzona. Oczyszczanie skóry z nadmiaru sebum, ułatwianie cebulkom wzrostu, nawilżanie i wzmacnianie struktury włosa, zagęszczanie oraz ochrona przed uszkodzeniami – to kroki, które prowadzą do sukcesu, czyli pięknych i lśniących włosów.